| Nazwa marki: | Biaobang |
| Numer modelu: | VU4891 |
| MOQ: | 50 sztuk |
| Ceny: | USD 0.50 - 3.00 / piece |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Spray Chipping Coat chroni podwozie przed erozją i zasoleniem, zapewniając trwałą ochronę przed uszkodzeniami środowiska.
Szybko wysuszająca się powłoka spryskowa jest specjalnie opracowana w celu ochrony podwozia pojazdu przed utlenianiem i rdzeniem spowodowanym długotrwałym narażeniem na mokre środowisko.Można go również nakładać na spódnice., przednie i tylne zderzaki, aby zapobiec zadrapania z powodu uderzeń piasku i kamieni podczas jazdy.i urządzeń mechanicznych z erozji wodnej alkalicznej i solenia.
| Nazwa | Wydzielanie odcienia (białe) |
|---|---|
| Marka | Biaobang |
| Zastosowanie | Utrzymanie |
| Numer modelu | Wpływ na światło dzienne |
| Pojemność | 500 ml |
| Wielkość pudełka | 275 × 210 × 245 mm |
| Specyfikacja kartonu | 12 butelek |
| Waga kartonu | 7.11kg |
| Czas trwania | 3 lata |