| Nazwa marki: | Biaobang |
| Numer modelu: | VU10012 |
| MOQ: | 50 sztuk |
| Ceny: | USD 0.50 - 3.00 / piece |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Zaawansowane gumowane podszewko zaprojektowane w celu zapewnienia kompleksowej ochrony podwozia pojazdu, zwiększając trwałość i integralność konstrukcyjną.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Chassis Guarder (czarny) |
| Marka | Biaobang |
| Zastosowanie | Utrzymanie (rodzaj kauczuku i tworzyw sztucznych) |
| Numer modelu | Wpływy z innych państw członkowskich |
| Pojedyncza waga | 1 kg / 35,27 uncji |
| Wielkość pudełka | 365 × 280 × 266 mm |
| Specyfikacja kartonu | 12 butelek |
| Waga kartonu | 140,68 kg |
| Czas trwania | 3 lata |