| Nazwa marki: | Biaobang |
| Numer modelu: | VU10014 |
| MOQ: | 50 sztuk |
| Ceny: | USD 0.50 - 3.00 / piece |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Ochrona podwozia chroni metal, izolując go od wody i zapobiegając rdzewi
| Nazwa | Chassis Guarder (czarny) |
|---|---|
| Marka | Biaobang |
| Zastosowanie | Utrzymanie (TYPUJ RESYNY) |
| Numer modelu | Zmiany i zmiany |
| Pojedyncza waga | 1 kg / 35,27 uncji |
| Wielkość kartonu | 365*280*266 mm |
| Specyfikacja kartonu | 12 butelek |
| Waga kartonu | 140,68 kg |
| Okres trwania | 3 lata |