| Merknaam: | Biaobang |
| Modelnummer: | VU10012 |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | USD 0.50 - 3.00 / piece |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks per maand |
Een geavanceerde onderlaag met rubber is ontworpen om de onderbodem van het voertuig volledig te beschermen, waardoor de duurzaamheid en de structurele integriteit worden verbeterd.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Chassisguarder (zwart) |
| Merken | Biobang |
| Toepassing | Onderhoud (rubber en kunststof) |
| Modelnummer | VU10012 |
| Eenvoudig gewicht | 1 kg / 35,27 oz |
| Afmeting doos | 365 × 280 × 266 mm |
| Specificatie van de doos | 12 flessen |
| Gewicht van de karton | 14.68kg |
| Houdbaarheid | 3 jaar |