| Merknaam: | Biaobang |
| Modelnummer: | VU4891 |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | USD 0.50 - 3.00 / piece |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks per maand |
Spray Chipping Coat beschermt het onderstel tegen erosie en salinisatie en biedt een duurzame bescherming tegen milieuschade.
De sneldrogende sproei-splinterlaag is speciaal ontworpen om het onderstel van het voertuig te beschermen tegen oxidatie en roest als gevolg van langdurige blootstelling aan natte grond.Het kan ook op zijrokken worden aangebracht.Vooral geschikt voor de bescherming van nieuwe voertuigen, voertuigen voor het vervoer van zeevruchten, zoutveldvoertuigen,en mechanische apparatuur van alkaliede watererosie en salinisatie.
| Naam | Sproei-splintermantel (wit) |
|---|---|
| Merken | Biobang |
| Toepassing | Onderhoud |
| Modelnummer | VU4891 |
| Capaciteit | 500 ml |
| Afmeting doos | 275 × 210 × 245 mm |
| Specificatie van de doos | 12 flessen |
| Gewicht van de karton | 7.11kg |
| Houdbaarheid | 3 jaar |