| Marka Adı: | Biaobang |
| Model Numarası: | VU4891 |
| Adedi: | 50 adet |
| Fiyat: | USD 0.50 - 3.00 / piece |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100000 adet |
Spray Chipping Coat, alt rayı erozyondan ve tuzlanmaktan korur ve çevresel hasarlara karşı kalıcı koruma sağlar.
Hızlı kurutma Spray Chipping Coat, aracın alt trenlerini ıslak zemin ortamlarına uzun süre maruz kalmanın neden olduğu oksidasyondan ve pastan korumak için özel olarak formüle edilmiştir.Yan eteklere de uygulanabilir.Özellikle yeni araçları, deniz ürünleri taşıma araçlarını, tuz tarım araçlarını korumak için uygundur.ve alkali su erozyonundan ve tuzlaşmasından kaynaklanan mekanik ekipman.
| Adı | Spray Chipping Coat (beyaz) |
|---|---|
| Marka | Biaobang |
| Uygulama | Bakım |
| Model Numarası | VU4891 |
| Kapasite | 500 ml |
| Karton Boyutu | 275×210×245 mm |
| Karton Özellikleri | 12 şişe |
| Karton Ağırlığı | 7.11kg |
| Kalıcılık süresi | 3 yıl |