| Marka Adı: | Biaobang |
| Model Numarası: | VU10019 |
| Adedi: | 50 adet |
| Fiyat: | USD 0.50 - 3.00 / piece |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100000 adet |
| Adı | Şasi Koruyucusu (gri) |
|---|---|
| Marka | Biaobang |
| Uygulama | Bakım (KAUŞUK VE Plastik TİP) |
| Model Numarası | VU10019 |
| Tek ağırlık | 2 kg / 70.55 oz |
| Karton Boyutu | 365*241*266 mm |
| Karton Özellikleri | 6 şişe |
| Karton Ağırlığı | 13.96kg |
| Kalıcılık süresi | 3 yıl |