| Marka Adı: | Biaobang |
| Model Numarası: | VA10173 |
| Adedi: | 50 adet |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100000 adet |
| Marka | Biaobang |
|---|---|
| Üretici | Guangzhou Biaobang Araç Bakım Sanayi A.Ş., Ltd |
| Ürün Adı | Boya Sökücü |
| Model Numarası | VA10173 |
| İşlev | Kaplama Çözünmesi | Verimli Sıyırma | Yüzey Restorasyonu | Yüzey Güvenli |
| Biçim | Aerosol |
| Kapasite | 450ml |
| Ürün Ağırlığı | 320g / 11.29oz |
| Adet/Karton | 24 |
| Karton Ağırlığı | 10,2 kg |
| Karton Boyutu | 403*272*207(mm) |
| Geçerlilik Süresi | 3 Yıl |