| Brand Name: | Biaobang |
| Model Number: | VA10173 |
| MOQ: | 50 pieces |
| Payment Terms: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100000 pieces per month |
| Brand | Biaobang |
|---|---|
| Manufacturer | Guangzhou Biaobang Car Care Industry Co., Ltd |
| Product Name | Paint Remover |
| Model Number | VA10173 |
| Function | Coating Dissolution | Efficient Stripping | Surface Restoration | Substrate Safe |
| Form | Aerosol |
| Capacity | 450ml |
| Item Weight | 320g / 11.29oz |
| Qty/Carton | 24 |
| Carton Weight | 10.2kg |
| Carton Size | 403*272*207(mm) |
| Validity Period | 3 Years |