| Nazwa marki: | Biaobang |
| Numer modelu: | VU4892 |
| MOQ: | 50 sztuk |
| Ceny: | USD 0.50 - 3.00 / piece |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Pościel szczelinowa chroni nowe pojazdy przed korozją alkaliczną
Specjalnie zaprojektowane do ochrony podwozia pojazdu przed rdzeniem i utlenianiem spowodowanym długotrwałym narażeniem na mokre warunki gruntu.Można również stosować do łuków kół i zderzaków w celu zapobiegania szczątkom kamienia i zadrapań z gruzu drogowego. Szczególnie nadaje się do ochrony nowych pojazdów, ciężarówek transportowych produktów morza, pojazdów rolnych i maszyn przed korozją solaną i uszkodzeniem soli.
| Nazwa | Szczelinowanie (szary) |
|---|---|
| Marka | Biaobang |
| Zastosowanie | Utrzymanie |
| Numer modelu | Zmiany i zmiany |
| Pojemność | 500 ml |
| Wielkość kartonu | 275 × 210 × 245 mm |
| Specyfikacja kartonu | 12 butelek |
| Waga kartonu | 7.11kg |
| Okres trwania | 3 lata |