| Nazwa marki: | Biaobang |
| Numer modelu: | VF10034 |
| MOQ: | 50 sztuk |
| Ceny: | USD 0.50 - 3.00 / piece |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
| Nazwa | Oczyszczacz systemu paliwowego |
|---|---|
| Marka | Biaobang |
| Zastosowanie | Czyszczący |
| Numer modelu | VF10034 |
| Pojemność | 300 ml |
| Wielkość pudełka | 240 × 170 × 200 mm |
| Specyfikacja kartonu | 10 butelek |
| Waga kartonu | 30,66 kg |
| Czas trwania | 3 lata |