| Marka Adı: | Biaobang |
| Model Numarası: | VF10034 |
| Adedi: | 50 parça |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100000 parça |
Bu gelişmiş yakıt sistemi temizleyicisi özel olarak benzinli motorlar için tasarlanmıştır.Enjektor nozellerinden etkili bir şekilde diş eti ve inatçı karbon çöküntüleri çıkarır, alım valfleri, piston taçları ve yanma odaları, motorun optimum performansını geri getirir.
Yakıt atomizasyonunu ve yanma verimliliğini iyileştirerek, dengesiz boşluk, yavaş ivme ve aşırı yakıt tüketimi gibi yaygın sorunları ele alır.Formül ayrıca zararlı egzoz emisyonlarını azaltır ve yakıt sistemi bileşenleri için mükemmel yağlama sağlar, uzun süreli güvenilirliği sağlayarak pas ve korozyona karşı koruma sağlar.
| Adı | Yakıt sistemi temizleyicisi |
|---|---|
| Marka | Biaobang |
| Uygulama | Temizleyici ve Yıkama |
| Model Numarası | VF10034 |
| Kapasite | 300 ml |
| Karton Boyutu | 240*170*200 mm |
| Karton Özellikleri | Karton başına 10 şişe |
| Karton Ağırlığı | 3.66kg |
| Geçerlilik Süresi | 3 yıl |