| ブランド名: | Biaobang |
| モデル番号: | VA10126 |
| MOQ: | 50枚 |
| 支払条件: | L/C、T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 月あたり 100,000 個 |
| Brand | Biaobang |
|---|---|
| Manufacturer | Guangzhou Biaobang Car Care Industry Co., Ltd |
| Product Name | Sticker Remover |
| Model Number | VA10126 |
| Function | Effortless Sticker & Residue Removal, Residue-Free Cleaning |
| Form | Aerosol |
| Capacity | 450ml |
| Item Weight | 275g / 9.7oz |
| Qty/Carton | 24 |
| Carton Weight | 9.23kg |
| Carton Size | 403*272*207(mm) |
| Validity Period | 3 Years |