| الاسم التجاري: | Biaobang |
| رقم الطراز: | VA10126 |
| الـ MOQ: | 50 قطعة |
| شروط الدفع: | ل / c، / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 100000 قطعة في الشهر |
| Brand | Biaobang |
|---|---|
| Manufacturer | Guangzhou Biaobang Car Care Industry Co., Ltd |
| Product Name | Sticker Remover |
| Model Number | VA10126 |
| Function | Effortless Sticker & Residue Removal, Residue-Free Cleaning |
| Form | Aerosol |
| Capacity | 450ml |
| Item Weight | 275g / 9.7oz |
| Qty/Carton | 24 |
| Carton Weight | 9.23kg |
| Carton Size | 403*272*207(mm) |
| Validity Period | 3 Years |