| Merknaam: | Biaobang |
| Modelnummer: | VL4091 |
| MOQ: | 50 stuks |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks per maand |
| Naam | Oliebehandeling |
|---|---|
| Merken | Biobang |
| Toepassing | Onderhoudsadditieven |
| Modelnummer | VL4091 |
| Capaciteit | 443 ml |
| Afmeting doos | 420*284*168 mm |
| Specificatie van de doos | 24 flessen per doos |
| Gewicht van de karton | 11.73kg |
| Gebruiksduur | 3 jaar |