| Nama merek: | Biaobang |
| Nomor Model: | VA10125 |
| MOQ: | 50 buah |
| Ketentuan Pembayaran: | L/C,T/T,Western Union |
| Kemampuan Penyediaan: | 100000 Potongan Per Bulan |
| Merek | Biaobang |
|---|---|
| Produsen | Guangzhou Biaobang Car Care Industry Co., Ltd |
| Nama produk | Bolt Loosens |
| Nomor Model | VA10125 |
| Fungsi | Menembus. Tindakan Larut Karat. Pelumas. Perlindungan Korosi. |
| Bentuk | Aerosol |
| Kapasitas | 450 ml |
| Berat Item | 285g / 10,05 oz |
| Qty/Karton | 24 |
| Berat karton | 9.54kg |
| Ukuran Kotak | 403*272*207 ((mm) |
| Periode Validitas | 3 tahun |