| Ονομασία μάρκας: | Biaobang |
| Αριθμός μοντέλου: | VB10021 |
| MOQ: | 50 κομμάτια |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τεμάχια το μήνα |
Η δική μαςΚαθαριστικό συστήματος πέδησηςΕίναι ένα ισχυρόΣύστατα με βάση οργανικούς διαλύτεςΑπαλλαγμένο από χλώριο και αρωματικούς υδρογονάνθρακες, είναι πλήρως σύμφωνο με τις απαιτήσεις του κανονισμού αριθ.GB38508 Κανονισμοί VOC, εξασφαλίζοντας τόσο την περιβαλλοντική ευθύνη όσο και την ασφαλή εφαρμογή.
Με το...ισχύς καθαρισμού γρήγορης δράσης, αυτό το καθαριστικό φρένων απομακρύνει αποτελεσματικάΣφραγίδες μετάλλου, σκόνη φρένων, λίπος και κατάλοιπα ελαίουΔιατηρώντας τα εξαρτήματα καθαρά, βοηθάΜείωση του θορύβου των φρένων, βελτίωση της απόκρισης των φρένων και διατήρηση της σταθερότητας του συστήματος.
Εκτός από τα συστήματα φρένων, αυτό το καθαριστικό είναι επίσης κατάλληλο γιαΆλλα μεταλλικά μέρη και βιομηχανικά εξαρτήματα, καθιστώντας την μια ευέλικτη λύση γιαΕργαστήρια αυτοκινήτων, κέντρα εξυπηρέτησης, εισαγωγείς και διανομείςαναζητώντας αξιόπιστα προϊόντα καθαρισμού υψηλής ποιότητας.
| Ονομασία | Καθαριστικό συστήματος πέδησης |
| Ετικέτα | Μπιάομπανγκ |
| Εφαρμογή | Φροντίδα και συντήρηση |
| Αριθμός μοντέλου | VB10021 |
| Δυναμικότητα | 500 ml |
| Μέγεθος κουτί | 430*280*250 mm |
| Βάρος του κουτιού | 11.2kg |
| Προδιαγραφές του κουτιού | 24 μπουκάλια ανά κουτί |
| Ημερομηνία ισχύος | 3 χρόνια |
Τέλεια για...εργαστήρια, συνεργεία επισκευής, διανομείς αυτοκινήτων, αγοραστές OEM/ODM και αγορές βιομηχανικού καθαρισμού.